Hakkımızda


 

Pe-Gi Limited Şirketi 1996 yılında kurulmuştur. Şirket Genel Müdürlüğü İstanbul’dadır.

1996 yılında dünyanın en önde gelen Ayakkabı Bakım ve Koruma Ürünü olan Punch’ın Türkiye’deki distribütörlüğü ile ticari hayata giren şirketimiz faaliyetlerini bu alanda başarı ile sürdürmektedir. Punch ailesi tarafından, 1851 yılında İrlanda’nın Cork şehrinde kurulan şirket, 1912 yılında kurumsal olarak faaliyete geçmiştir. Punch Ürünleri Türkiye’de olduğu gibi dünyada birçok ülkede satılmakta ve önemli bir pazara sahip bulunmaktadır.

Spotless Punch Grubu 2015 yılında global ölçekte önemli bir şirket olan Henkel tarafından satın alınmıştır.

Pe-Gi, 2019 yılında Özden Kimya’ya ait Smart Bakım ve Temizleme Ürünlerinin Türkiye temsilciliğini alarak faaliyetlerini genişletmiştir. Özden Şirketler Grubu 1973 yılında kurulmuştur.                       
Bakım ve temizleme ürünleri ile faaliyette olan şirket, kalite sertifikaları ve ödülleri ile birçok ülkeye ihracat yaparak başarısını kanıtlamıştır.

Firmamız, 1924 yılında Londra’da kurulmuş olan, iç ve dış mekan, ahşap, seramik, metal bakım ve temizleme ürünleri üreten Rustins firmasının 2019 yılında Türkiye temsilciliğini almıştır.

Pe-Gi, Yılmaz ailesinin tarihi geleneğine uygun olarak, Ayvalık’ın tanınmış firması Özgün Zeytin ve Zeytinyağı  A.Ş.’nin Anadolu- Beykoz bayisi olarak faaliyetini sürdürmektedir. Beykoz’da bulunan mağazamızda ürünleri sergiliyor ve satışını yapıyoruz.

Pe-Gi’nin pazarlama faaliyetleri tüm Türkiye’yi kapsamaktadır.

Pe-Gi, pazarlama faaliyetlerini e-ticaret, Ayakkabı Perakendecileri ve Mağaza grupları ile sürdürmektedir.

Pe-Gi şirketi kalitesini çalıştığı firmalarla kurduğu iletişim, organize ettiği müşteri odaklı eğitimleri ile kanıtlamaktadır.

Pe-Gi, perakende faaliyetlerini genişleterek daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir.         
Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet Pe-Gi’nin iş yapış felsefesidir.